g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.


  Follow Us:
  Image Alt

  Dlaczego my?

  Nasza filozofia leczenia opiera się na tworzeniu optymalnych, kompletnych rozwiązań.
  Koncepcja: naszym celem jest pełne wyleczenie pacjenta!

  Nie uznajemy kompromisów jeżeli chodzi o stosowane technologie i materiały. Jesteśmy maksymalnie delikatni, ponieważ sami chcielibyśmy być tak traktowani.

  Widzieć to wiedzieć: aby zapewnić odpowiedni poziom leczenia, większość procedur przeprowadzamy wyłącznie przy użyciu mikroskopu zabiegowego najwyższej światowej klasy. Nasze doświadczenie w pracy z mikroskopem to kilka tysięcy godzin roboczych.

  Szczególnie duży nacisk kładziemy na kompleksowość leczenia, a co za tym idzie – profilaktykę, okluzję i periodontologię oraz dążymy do uzyskania maksimum efektu przy minimum ingerencji.

  Proponujemy wachlarz możliwości, spośród których Pacjent wybiera najbardziej odpowiadającą kombinację rozwiązań. Naszym celem jest osiągnięcie efektów stabilnych w latach.

  „Ideał jest czymś, czego nigdy nie osiągniemy. Ale jeśli nie będziemy do niego dążyć, nawet się do niego nie przybliżymy.”

  Mamy konkretne powody, dlaczego warto nam zaufać:

  Kompleksowe podejście do leczenia: wychodzimy z założenia, że człowiek jest całością i powinien być leczony jako harmonijna całość; zęby to niezwykle istotny element wyglądu, gryzienia, mowy, postawy ciała i wielu, wielu innych funkcji.

  Specjalizacja w periodontologii: nadawana po czteroletnim stażu specjalizacyjnym i zdaniu centralnego Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

  Przynależność do International Team for Implantology – międzynarodowej organizacji zrzeszającej implantologów.

  Doświadczenie w leczeniu skomplikowanych przypadków klinicznych.

  Precyzja i dokładność: praktycznie wszystkie procedury przeprowadzamy przy użyciu mikroskopu zabiegowego, a nasze doświadczenie w pracy z mikroskopem to kilka tysięcy godzin roboczych.

  Płynnie poruszamy się w środowisku analogowym i cyfrowym, łącząc ich najlepsze cechy. Korzystamy ze skanera wewnątrzustnego najnowszej generacji. Dokładność: 5 mikronów.

  Używamy materiałów najwyższej jakości, wyłącznie od renomowanych producentów i dostawców – od materiałów do wypełnień po materiały kościozastępcze, regeneracyjne oraz implanty stomatologiczne.

  Do wykonywania koron i mostów na implantach stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne komponenty implantologiczne. Oryginał od początku do końca.

  Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami techniki dentystycznej: przy wykonywaniu koron, mostów i protez kunszt pracy technika jest tak samo ważny jak jakość pracy lekarza; dlatego współpracujemy z profesjonalistami, którzy ponad wszystko cenią jakość – takich, z którymi znaleźliśmy wspólny język.

  Zaufanie. Leczymy naszych kolegów lekarzy, w tym lekarzy dentystów. Zaufanie profesjonalistów jest dla nas szczególnym wyróżnieniem – w końcu oni znają się na rzeczy.

  Wyselekcjonowane narzędzia i urządzenia, wyłącznie najwyższej jakości – i nie jest to jedynie dobrze brzmiąca formułka. Każde urządzenie zostało wybrane po wielu testach i analizach. Tu nie ma przypadków.

  Doskonała znajomość urządzeń: ważne jest, aby znać i wykorzystywać pełnię możliwości jakie daje nam sprzęt; dlatego tak wielką wagę przykładamy do treningu i znajomości naszych urządzeń, ich możliwości oraz – naturalnie – ograniczeń.

  Nieskazitelna higiena: każde narzędzie używane w trakcie leczenia jest albo jednorazowe, albo przechodzi pełny proces sterylizacji. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

  Wykwalifikowany, doświadczony i przede wszystkim zgrany zespół. Każde z nas legitymuje się kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Możesz na nas polegać. Tu nie ma przypadków. Abyście czuli się absolutnie bezpiecznie.

  Aktualny poziom wiedzy klinicznej: kursy i doskonalenie w zawodzie są stałym elementem naszego kalendarza. Od wielu lat regularnie poświęcamy część naszego czasu na trening pod okiem najlepszych światowych specjalistów.

  Zastosowanie mikroskopu stomatologicznego, które umożliwia radykalne podniesienie jakości leczenia.

  Ponad 900% – o tyle mikroskop zabiegowy polepsza możliwości oceny wizualnej operatora.

  Możemy zrobić to, co wcześniej było poza zasięgiem naszych możliwości.
  Możemy leczyć delikatniej i z większą precyzją.
  Możemy chronić tkanki naturalne.
  Możemy zmniejszyć liczbę niewiadomych w trakcie leczenia.
  W końcu możemy zobaczyć to, co normalnie jest niewidoczne i mieć pewność, że wykonujemy naszą pracę najlepiej jak to możliwe.

  Pracujemy pod mikroskopem od 2009 roku. Nasze doświadczenie w stomatologii mikroskopowej to kilka tysięcy godzin roboczych.

  …a jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapytaj!

  533 630 116