g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.


  Follow Us:

  Korony, licówki i stomatologia estetyczna

    /  Korony, licówki i stomatologia estetyczna

  Korony, licówki i stomatologia estetyczna w gabinecie Stomatologia Pietrzyk

  Piękne, równe i białe zęby dzięki stomatologii estetycznej

  Piękne, białe i równe zęby – tak, to możliwe!

  W naszym gabinecie wykonujemy wiele procedur z zakresu stomatologii estetycznej. Aby zapewnić wysoką precyzję i trwałość, wszystkie wykonujemy z pomocą mikroskopu.

  Dysponujemy różnymi, starannie dobranymi materiałami, które cechuje wysoka jakość, trwałość oraz świetna estetyka.

  Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie – konsultujemy i analizujemy jego potrzeby, aby bezpiecznie, skutecznie oraz komfortowo przeprowadzić odpowiednią procedurę. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

  Oferta zabiegów – odbudowa zębów:

  • Odbudowa zębów koronami – korony sprawdzą się w przypadku dużych ubytków, przez które ząb utracił swoją pierwotną formę lub w przypadku głębokich, nieodwracalnych przebarwień.
  • Licówki – to rozwiązanie zaproponujemy wtedy, gdy przeszkadzają Ci przebarwienia, masz przerwy między zębami (na przykład diastemę), nierówny kształt zębów, przy czym struktura zęba jest dobrze zachowana; w niektórych, odpowiednich przypadkach możemy zaproponować minimalnie inwazyjne licówki bez szlifowania zębów – im mniej inwazyjna procedura, tym lepiej.
  • Wykonujemy też różnego rodzaju rekonstrukcje zębów tylnych, takie jak onlay, inlay czy overlay. Są to uzupełnienia podobne do koron, ale o trochę mniejszym zasięgu. Stosujemy je w przypadkach, kiedy jest jeszcze zachowana wystarczająca ilość naturalnej tkanki zęba, głównie na jego obwodzie.
  • Zakładanie mostów. Mosty stomatologiczne są podobne do koron i powstają z połączenia kilku koron w jedną całość; możemy nimi uzupełniać brakujące zęby, jeśli obok braku mamy sąsiadujące dwa zęby, na których taki most można osadzić.
  • Jeśli potrzebujesz, wykonamy także bezpieczne, delikatne wybielanie zębów, a także
  • wszystkie inne, nie opisane tutaj, procedury z zakresu zaawansowanej, wysokoestetycznej protetyki stomatologicznej. Zapraszamy!

  Zapraszamy na konsultację do gabinetu Stomatologia Pietrzyk

  Umów się na konsultację do gabinetu Stomatologia Pietrzyk w Kaliszu. Na początku opowiesz nam o swoich potrzebach podczas rozmowy z lekarzem. Następnie sprawdzimy stan Twojego uzębienia i przeanalizujemy Twoje potrzeby, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie dotyczące poprawy wyglądu Twoich zębów. Napisz wiadomość mailową na recepcjastomatologiapietrzyk@gmail.com lub zadzwoń pod numer telefonu 533 630 116. Serdecznie zapraszamy!

  Idealnie równe zęby? Tak, to możliwe!

  5/5, głosów: 2

  533 630 116