g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts


  Follow Us:

  Stomatologia Pietrzyk

    /  Oferta   /  Korony, licówki i stomatologia estetyczna

  Korony zębowe, licówki i stomatologia estetyczna w gabinecie Stomatologia Pietrzyk

  Piękne, równe i białe zęby dzięki stomatologii estetycznej

  Piękne, równe oraz białe zęby bez aparatu ortodontycznego oraz częstych wizyt u dentysty? Dzisiaj to możliwe! W naszym gabinecie wykonujemy wiele procedur z zakresu stomatologii estetycznej za pomocą mikroskopu. Dysponujemy różnymi, starannie dobranymi materiałami, które cechuje wysoka jakość, trwałość oraz estetyka.

  Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie — konsultujemy i analizujemy jego potrzeby, aby bezpiecznie, skutecznie oraz komfortowo przeprowadzić zalecaną procedurę. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

  Oferta zabiegów – odbudowa zębów:

  • zakładanie koron zębowych (procedura sprawdzi się w przypadku dużych ubytków, przez które ząb utracił swoją pierwotną formę), odbudowa zęba koroną
  • zakładanie licówek (to rozwiązanie zaproponujemy wtedy, gdy zmagasz się z trwałymi przebarwieniami, diastemą, nierównym kształtem zębów),
  • różnego rodzaju rekonstrukcje zębów tylnych (onlay, inlay, overlay),
  • zakładanie mostów,
  • leczenie recesji dziąsłowych,
  • wybielanie i inne.

  Zapraszamy na konsultację do gabinetu Stomatologia Pietrzyk

  Umów się na konsultację do gabinetu Stomatologia Pietrzyk w Kaliszu. Na początku opowiesz nam o swoich potrzebach podczas wywiadu z lekarzem. Następnie dentysta sprawdzi stan Twojego uzębienia. Później przeanalizujemy Twoje potrzeby, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie dotyczące poprawy wyglądu Twoich zębów. Napisz wiadomość mailową na recepcjastomatologiapietrzyk@gmail.com lub zadzwoń pod numer telefonu 533 630 116. Serdecznie zapraszamy!

  Idealnie równe zęby? Tak, to możliwe!

  533 630 116