g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts


  Follow Us:

  Stomatologia Pietrzyk

    /  Oferta   /  Leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Leczenie kanałowe pod mikroskopem w gabinecie Stomatologia Pietrzyk

  Oferujemy mikroskopowe leczenie kanałowe.

  Czy wiesz, że najcieńsze narzędzia używane do leczenia kanałowego mają tylko 0,06 milimetra średnicy? Dlatego jeśli oczekujesz odpowiedniej precyzji, leczenie w powiększeniu jest oczywistym i naturalnym wyborem. Ta metoda pracy pozwala na wykonywanie maksymalnie precyzyjnych manewrów podczas zabiegu pod kontrolą wzroku. Mikroskop dużą mocą światła dokładnie oświetla oraz powiększa pole działania, co ułatwia identyfikację oraz opracowanie struktur zęba, wizualizację kanałów przy korzeniu, dostrzeżenie perforacji (czyli przedziurawień korzenia) czy obliteracji (czyli zwężeń kanału). Dzięki temu leczenie kanałowe (endodoncja) może być maksymalnie skuteczne, a sam zabieg skrócony na tyle, na ile to możliwe. W większości przypadków by pozbyć się problemu potrzebna jest tylko jedna wizyta. Standartowo korzystamy także z systemu znieczuleń komputerowych.

  Endodoncja – leczenie kanałowe

  Zajmujemy się leczeniem skomplikowanych przypadków, między innymi:

  • usuwaniem złamanych narzędzi oraz wkładów korzeniowych
  • udrożnianiem zwężonych kanałów korzeniowych,
  • zamykaniem perforacji korzeni.

  Zapraszamy do gabinetu Stomatologia Pietrzyk

  Zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu znajdującego się w Kaliszu. Zapoznamy się z Twoim problemem, przeprowadzimy wywiad oraz potrzebną diagnostykę i zaproponujemy odpowiednią ścieżkę leczenia.

  Umów się na wizytę – wyślij mail na adres recepcjastomatologiapietrzyk@gmail.com lub zadzwoń pod numer telefonu 533 630 116. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin.

  533 630 116