g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts


  Follow Us:

  Stomatologia Pietrzyk

    /  Oferta   /  Leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Leczenie kanałowe pod mikroskopem w gabinecie Stomatologia Pietrzyk

  W naszym gabinecie oferujemy mikroskopowe leczenie kanałowe. Ta nowoczesna metoda pozwala na wykonywanie maksymalnie precyzyjnych ruchów podczas zabiegu. Mikroskop dokładnie oświetla oraz powiększa pole działania — ułatwia identyfikację oraz opracowanie struktur zęba, wizualizację kanałów przy korzeniu, dostrzeżenie perforacji czy obliteracji. Dzięki temu leczenie kanałowe (endodoncja) jest maksymalnie skuteczne, a sam zabieg skrócony o tyle, o ile to możliwe. W większości przypadków potrzebna jest tylko jedna wizyta, by pozbyć się problemu.

  Korzystamy z nowoczesnych narzędzi, w tym z mikroskopu zabiegowego oraz systemu znieczuleń komputerowych. Posiadamy sprawdzone procedury, wysokojakościowe materiały, a także dokładność i precyzję, którą zdobywaliśmy konsekwentną, ciężką pracą.

  Endodoncja – leczenie kanałowe

  Zajmujemy się leczeniem skomplikowanych przypadków, na przykład:

  • usuwaniem złamanych narzędzi oraz wkładów kanałowych,
  • udrożnianiem zwężonych kanałów korzeniowych,
  • zamykaniem perforacji korzeni.

  Zapraszamy na konsultację do gabinetu Stomatologia Pietrzyk

  Zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu znajdującego się w Kaliszu. Zapoznamy się z Twoją dokumentacją, przeprowadzimy wywiad oraz potrzebną diagnostykę, by dostosować ścieżkę leczenia.

   

  Umów się na wizytę — wyślij maila: recepcjastomatologiapietrzyk@gmail.com lub zadzwoń pod numer telefonu 533 630 116. Znajdziemy dla Ciebie dogodny termin.

  533 630 116