g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.


  Follow Us:
  Image Alt

  O nas

  Stomatologia Pietrzyk powstała, aby zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

  Kompleksową – to znaczy rozwiązywać wszystkie problemy stomatologiczne pacjenta.

  Na najwyższym poziomie – to znaczy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

  lek. dent. Mieczysław Jakub Pietrzyk

  specjalista periodontolog

  Początek mojej przygody ze stomatologią sięga roku 2001, kiedy rozpocząłem studia na Akademii Medycznej w Poznaniu.

  W 2006 roku ukończyłem Akademię i uzyskałem dyplom lekarza. Wtedy też trafiłem pod skrzydła praktyków, dla których stomatologia stała się życiową pasją. Od tego momentu zacząłem rozwijać moje umiejętności pod okiem kilku doświadczonych specjalistów chirurgii szczękowej i stomatologicznej, początkowo w Poznaniu, a następnie w Kaliszu.

  W 2009 roku rozpocząłem specjalizację w periodontologii. Mimo wielu obowiązków, oprócz realizowania programu specjalizacji, wciąż doskonaliłem się na wielu kursach – krajowych i zagranicznych. W roku 2013 ukończyłem specjalizację i powróciłem do praktykowania w Kaliszu, rozpoczynając działalność gabinetu Stomatologia Pietrzyk.

  W kolejnych latach ukończyłem cykl zaawansowanych kursów podyplomowych i nabywałem dalsze doświadczenie m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Finlandii, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.

  Przyświecał mi zawsze ten sam cel: zapewnić kompleksową, specjalistyczną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Dzisiaj moja wiedza i umiejętności są do Państwa dyspozycji.​

  Jeżeli poszukujecie delikatnego dentysty oraz kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego – jesteście we właściwym miejscu!

  533 630 116